Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Honba za uprchlíky

Jak už tady jednou bylo zmíněno, lov uprchlých jedinců je docela zajímavý. Naposled jsem včera chytala svou albiotickou užovku červenou, která má asi tak 50 cm. To mě přivedlo na myšlenku, čím by se měl řídit ten, kterému něco takového uteče. Ať už se jedna o hada, ještěra, pavouka nebo např. obojživelníka. Výše zmíněná užovka i korálovka sedlatá, kterou jsem chytala dříve si našli spíše chladnější místo, ale třímetrová krajta tmavá suché a teplejší. U pavouků se říká vlhký hadr u topení, tak nevím co je na tom pravdy.

mě utekla Užovka červená (Elaphe Guttata) "Hadice".Po krmení jsem zapoměl uzavřít terarium...:-/...prohrabal jsem celej pokoj a nenašel jsem jí tak...po 2 dnech jsem jí přestal hledat a nechal jsem jí bejt,byla pryč cca 5 dní(měla 40cm).:.(
Našel jsem jí tedy ona si našla mě...věčír když jsem si četl knihu tak na mě spadla ze žaluzií:puff:...
podle mne se ani nevyplatí hladat hada který utekl i kdyby se převrátil dům na ruby tak může být někde skovaná...sama se objeví chce to jenom trošek štěstí!!!:puff:

Ale hadi jsou ti nejlepší zvířatka sám chovám 2 užovky červené(Elaphe guttata) 50cm a 30cm a je to nej zvířátko...:-Dfakt doporučuji