Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtipy o hadoch

Idú dvaja bratia z Bratislavy do Košíc nočným rýchlikom. Chcú si pospať, tak sa rozhodnú, že si ľahnú v lôžkovom vozni. Všetky lôžka sú obsadené a jeden to chce teda vzdať. Druhý mu hovorí:
- Opakuj po mne a uvidíš, že budeme mať kde spať.
Tak si teda kľakne a robí sa, že niečo hľadá. Brat ho napodobní a netrvá to chvíľu, vtom sa jeden cestujúci spýta:
- Hľadáte niečo?
- My sme zoolóvia a prenášame zmije z Bratislavskej ZOO do Košíc a dve nám ušli.
V priebehu niekoľkých sekúnd bol celý vozeň voľný.
- Vidíš, hovoril som ti, že sa vyspíme.
Ráno sa zobudia a pozerajú von. Vlak už mal byť v Košiciach, ale toto iesto sa im nejako nepozdávalo. Jeden teda zakricí na výpravcu:
- Čo sa stalo, kde to sme?
- V Poprade. Dvoch cestujúcim ušli zmije, tak sme odpojili vagón.

Hallooo? Je tam ZOO?

Váš telefon mi dali ze záchranné služby.
Do bytu se mi dostal had."
"Jak dostal do bytu? Přes ventilaci? Kde bydlíte? Čemu se podobá?"
"Přes ventilaci. Podobá se užovce, no já nejsem specialista..."
"Popište ji."
"No je černá, středně dlouhá... taková obyčejná."
"To je užovka. Jestli se nebojíte, tak ji zkuste chytit."
"Čím? Holýma rukama?"
"Jednoduše ji chyťte! Holýma rukama, nebo..."
"Co nebo?"
"Vy jste členem Svazu ochranců přírody?"
"Ne."
"Tak ji jebněte lopatou!"