Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská

Prosím moc o radu,mám 14 dní krajtu královskou,která se již vyprázdnila.
Dala jsem jí tam potkana,ale zatím to vypadá,že potkan sní ji a né ona jeho.
Mám potkana vyhodit,nebo jí ho tam nechat.Poraďte prosím,jsem začátečník.

U mého prcka docela trvalo než se rozežrala.Nechala jsem ji o hladu asi deset dní,ale i pak jevila jen povrchní zájem.Ačkoliv byla zralá na skákavky,chtěla jsem ji tam potavu nechat přes noc,tak jsem to zkusila s holátkem.Do rána bylo pryč.Zopakovala jsem to po týdnu znovu a už žere skvěle :-D.Je ale fakt,že nechávat potravu u hada přes noc je risk:x: a sama se k tomu uchyluji vzácně.Je to přece jenom stres a hlavně had nemá možnost se vyhřát a trávit.

S tím dohnáním k šílenství naprosto souhlasím ;-),ale nedala bych krajtičku ani za nic :-D

Tak děkuji všem,co mi tady radili.Už jsem zase chytřejší a snad ta háďátka
i pochopím.Má krajta se svlékala a tak není divu,že žrát nechtěla.Nyní už baští
a tak jsem hned klidnější.Děkuji moc a všem přeji krásné svátky