Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přesvědčit své okolí"manželku" o tom že hadi jsou krásní

To víte člověk čeká do 18 let až bude plnoletý a bude si moc dělat "co chce"
pak se ožení a je po "cochcárně" chraň bůh mám hodnou ženu to ano ale nedokáže akceptovat tu skutečnost že se mi líbí hadi před lety jsem měl dva hádky ale musel sem na vojnu takže sem musel řešit kam s nimi dostal je kamarád chovatel a já se vrátil z vojny a byla tu rodina takže sem pochopitelně o hadech ani nehles možná to byla chyba dnes mám deti větší a pomalu
11 let jsem nemel možnost pořídit si nejakého mazlíčka a věřím že dokážete pochopit co prožívám za trápení moje srdíčko patří ve fauně hadům.
Elaphe guttata pro začátek je to krásný had ale nevím jak přesvěčit Manželku že to není zlo??? vím že je každá rada drahá a je to každého boj ale máte nebo ste měli jistě nekteří z vás stejné problémy napište mi jak ste je vyřešili snad něco pomůže díky Martin(MUZZY)

Pokud se manželka vyslověně hadů neštítí a jenom se jich bojí, ačkoli se s nimi nikdy nesetkala, tak by bylo nejlepši jí s nějakým hadem (klidným, zvyklým na lidi)jemně a šetrně seznámit. Můj přitel chová hady a se mnou problémy neměl, asi pro to že mám ráda každé zvíře, ae to je vedlejší. Taky mi vyndal z terárka nejdřiv užovku nádhernou. A dneska už mu dokážu nakrmit malý užovky holátkama. Asi je to přesvědčování je na tom jestli má vaše manželka ráda i jiná zvířata než klasické domácí mazlíčky. Jestli jí třeba připadá aspoň trochu krásná obyčejná ještěrka, když ji vidí v přírodě, tak snad první seznámení s hadem nebude takový horor. Martina