Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Pochubte se - terária

Jelikož terária k teraristice neodmyslitelně patří, není od věci se s nimi taktéž pochlubit. Bude to mít i ten efekt, že vaše terária můžou být inspirací pro ostatní chovatele, kteří se na stavbu nového terária v budoucnu chystají (jako třeba já :-D)
Takže zde prosím vkládejte obrázky příbytků vašich miláčků :))
Děkuji ;-).

Nééé,koberec?:-D.Je to umakartová deska jako se používá na kuchyně.Síla jeden centimetr a je hlavne vodotěsná,lepší než lamino.Nemusí se dělat žádná povrchová úprava.Barva je modrý teraso(modrý podklad a v něm černý skvrny).Lehký a pěkně barevný.Bude tam bydlet pár Elaphe helena.
[http://img248.imageshack.us/img248/8104/p1010098hv5 .jpg]

Do terárií kromě žárovek snad nekupuju nic:)).Všechno si dělám sám.Kořeny sbírám v lese,ale nejlepší jsou podle mě z výlovů rybníka.Vykartáčuju a nechám vyschnout u kamen;-).Sbírám všechno průběžně celý rok a skladuju to na půdě v myšárně,takže kdykoliv vylezu na půdu a terárko je za pár hodin hotové.:))

[http://img231.imageshack.us/img231/9606/cvrkrnagt2. jpg]
Technické zázemí mojí hadárny.Akumulačky na topení,lednička na zimování a nad ní inkubátor.Vedle skřínka s nářadím a technickým vybavením.Vlevo nahoře je ovládání terárii a ovládání akumulaček.V plastových boxech chovám hmyz.:))