Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajte zelena

..zdravim..
..mam takovej dotaz-premyslim o zakoupeni tohodle krasnyho stvoreni,tak se snazim sehnat co nejvice informaci o nem a kde by se dali sehnat mlady,proto bych byl rad,kdyby mi mohl nekdo poskytnout nake informace,popripade poskytnout kontat na nekoho od koho by se dali odkoupit mladata..diky moc!!

..jj..diky moc za ten kontakt-uz jsem se s nim spojil..a s tou cenou to je bohuzel pravda,nejlevnejsi mazlicek to teda zrovna opravdu neni!:.(..a kdyz jsi mel ty albolabrisy,tak to je jestli se muzu optat zhruba co za hada,protoze abych se priznal jako laikovi mi to moc nerika a ve vyhledavaci o nem zrovna moc informaci taky nebylo..navic kdyz jsem videl v prekladu to jmenu,tak to asi nebude zas tak uplne tradicni skrtic,nee??;-)::)

..no pokud muzu mluvit ciste sam za sebe,tak za zacatecnika se povazuji,ale jelikoz v rodine uz nakou dobu par hadu mame,tak snad by mi bracha v tomto smeru poradil..,ale jak rikam-stale spise tapam a vybiram,nez ze bych byl jednoznacne rozhodnut do ceho jit!!:-)