Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka nechce zrat

Zdravim mame prvniho hada malou koralovku. Kdyz sme ji koupili tak prvni den hnedka sezrala mysi hole mrtvy, tedka je to uz 10 dni a 3 dny ji zkousime davat hole a nevsima si toho. Mame jeste pockat nebo ji to vnutit nasilim? Jestli nasilim tak jak?

:-?Ahoj,rozhodně bych s násilným krnením nepospíchal,pro hada je to dost stresující,takže bych to ral až jako opravdu krajní možnost.10 dní ještě není toli,záleží na tom jak stará,kolik toho zbaštila atd.Rozhodně bych ještě vydržel.Zkus dát třeba to hole živý,někteří hadi mají raději,když se potrava hýbe.Ahoj a trpělivost.