Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co pro zacatecnika????,,,

Chci si poridit jestera ale nevim jakeho pro zacatecnika...
Nechci aby to byl gekon nejraci bych agamu...
Ale nevim jestli je to to nejchytrejsi...
Co doporucujes nebo si o tom myslis???????,,,

Měla jsem tu čest s agamou kočičinskou i vousatou, ale vousatka mi přijde obzvlášť v mladém věku víc nachylná na vitaminy a hlavně na UVB zaření. S kočičinkou jsem takový problém neměla...a přijde mi kontaktnější..pokud se to tak dá říct ;-). i když vousatka vypadá, jak malý drak:-p