Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmení Užovky Ostronosé

Koupil jsem mládě Užovky Ostronosé staré jeden měsíc (06/2006).Krmit ji musím tím stylem,že ji vytáhnu z terária do menší nádoby.Potom vezmu malou myšku a musím sní hadovi šťouchat do hlavy ,abych ho vydráždil a vzal si ji.Jinak ji nenakrmím.Takto ji krmil předešlí majitel.Zkoušel jsem hole dát volně do terária ve které je had umístěn.Vůbec nejeví o myš žádný zájem.Potřebuji poradit jak mám užovku naučit,aby žrala sama.

Zdarec.přesně,tak buď rád, že to do ní nemusíš cpát.pokud žere takhle, tak to chvíli vydrž a ona se za ňákou dobu chytne-většinou brzo.pomáhal sem je takhle kámošovi rozkrmovat...jen počkej až vyroste-to budeš rád vzpomínat na časy kdy toho moc nesežrala-dospělý ( hlavně samice ) sou docela popelnice :-D
jinak přeju hodně štěstí!