Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Had

Ako zistim ci had vracia alebo su to vyvrhnute zvysky nestravenej potravy? Aky je medzi nimi rozdiel?

Nechci pusobit jako cenzor či nelida, ale stačí založit jedno vlákno a od věci by nebylo správně je pojmenovat. Např. krajta královská, trávení a přírůstky.

mmch: rozdíl mezi vyvyrhutýmy zbytky a vyblitou kořistí poznáš lehce. Čichem. Dobře natrávenou a vyblitou kořist si s ničím jiným nespleteš :puff:

Toto vlákno zamykám a pokračujeme zde: 1355-had (Opravil a natřel GG) (GG)