Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama vousatá

Dobry den. Mam jeden dotaz ohledně mé agamy vousaté. Mám ji asi přibližně tři tydny,koupil jsem ji od chovatele když ji bylo kolem měsíce. Dnes se mi poprve co ji mam začala svlekat a tak sem ji pozoroval a najednou ji hrozně začali natékat oči! Zvětšili se ji tak třikrat tolik než je ma normalně! Ale tak do tři vteřin ji zase splaskly... Jednou sem ji viděl i jak to děla a to se nesvlíkala a tak sem se chtěl zeptat jestli někdo neví co by ji mohlo byt. Prosim jestli víte poradte! předem dik za rady!

Dobrý dem,chtěla bych si pořídit agamu.... , ale nevím kolik tak přibližně stojí a jak dlouho se dožívá,v jakém prostředí by měla žít co jí a tak podobně.Předem děkuji za informace o agamě.