Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Víko k terárku

Dobrý večer, potřebuji kontakt na firmu, kde mi udělají umělohmotné víko k teráriu se zabudovanou zářivkou. Rozměry jsou netradiční 70 x 40. Měl jsem dokonce adresy na podobné společnosti, ale ztratil jsem je.Poradíte? Erik

To terárko mám do školního zařízení pro děti. Aby neublížily živočichům uvnitř, tak to terárium bude ve vytrýně, díky které nepůjde vidět ten dekl ze zhora. Potřebuji tam mít ale zabudovanou zářivku a je to do státního zařízení, proto to musí mít veškeré povolení v rámci bezpečnostních norem. Proto hledám firmu.