Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kadeni pythona

Pekny den, ja sa chcem spytat mam uz 6 mesiacov pythona regius a nema ziadne problemy. Chcem len vediet ze ked zozerie mys ci je dobre ked po niekolkych dnoch nieco vykadi. Niekedy je to az po druhom krmeni ale vecsinou po jednom krmeni. Dakujem

Podle mých zkušeností regiusky nejsou z těch kteřé se vyprazdňují po každém krmení, i době intenzivního přijmu potravy se mi vyprazdňují tak po šesti týdnech a pak to stojí za to. Jsou to kusy od tří do 4 let.
Venca