Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Python regius

Zdravim.

Jak velke terarium potrebuje Python regius?
Bude mu stacit v dospelosti 100d x 45s x 60v?

Dik za odpoved.

Honza

Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď. Považuji toto za vyřešené (Opravil a natřel GG) (GG)

Dovolil bych si malou moderátorskou poznámku: nadpis dotazu "Python regius" je strašně obecný, zvlášť v případě, že se ptáš na konkrétní věc, jako je (v Tvém případě) velikost terária. Bylo by dobré to uvádět i v tom nadpisu. Ať nebohý návštěvník, zadavší dotaz do vyhledávače, má jasno, co které nalezené vlákno v sobě skrývá :puff: