Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vtip

Trochu na odlehčení :-D

------------------------------------------------ --------------------------------

Na Sicílii se pořádá sraz těch "největších" mafiánů…

Italové zjišťují, jestli jsou Rusáci pořádní mafiáni.
Italové:"Zlatý řetízky - MÁTE ?"
Rusáci: "Nemáme."
Italové:"A dvouposchoďový vily - MÁTE?"
Rusáci: "Nemáme."
Italové:"a Meďoury - MÁTE ?"
Rusáci: "Nemáme."
Italové se jim celý sněm šíleně chechtaj a Rusáci jedou domů jako
spráskaní psi.

Když se vrátí domů - BOSS ruský mafie si svolá všechny podšéfy a začne vydávat rozkazy:

Tak za prvé: Všechny třetí a čtvrtý patra u svejch vil zbouráte !!!
Za druhý: Prodáte vrtulníky a tryskáče a nakoupíte Mercedesy !!
No a za třetí (povídá posmutněle) - zlatý řetízky sundejte čoklům z krku - budeme je nosit my!!!

:-D:-D:-D

Leží mravenec na tanku, pomalu se probouzí po vopici, kouká a praví:
"Teda vždycky, když se takhle vožeru, dotáhnu domů nějakou pičovinu"

Potká žába vlka, který si zrovna zapaluje JOINTA.
Žába se ptá vlka, co to kouří a vlk na to: "To je tráva, žábo!."
"A jak se to kouří?"
"Hele, žábo. To si musíš dát toho největšího práska přímo do plic a dlouho ho držet."
"A jak dlouho to mám v sobě podržet?"
"Žábo, tak dlouho, jako bys plavala pod vodou tamhle na druhou stranu řeky a zpátky."
Žába si dá práska a skočí do vody.
Nevydrži, na druhém břehu se vynoří, vyfoukne a tam na ni kouká hroch a hned se ptá:
„Žábo, co to tady provádíš?"
"Ale, učím se kouřit trávu."
"Já chci taky!"
"Tak musíš na druhou stranu, tam je vlk a ten už tě to naučí."
Hroch plave na druhý břeh, vynoří se a tam na něj už vlk s vykulenýma očima křičí:
"Ty vole žábo, už vyfoukni!!!"

Sedí dvě mouchy na hovně a jedna si prdne.
Tá druhá jí praví : „Si normální? Při obědě?“

>Přiběhne Franta za sousedem a kříčí....
>"Pepíku rychle, půjč mi vědro vody"
>Pepa na to.... "Půjčim, ale vždyť máš přece studnu"
>Franta...." No to mam, ale spadla do ní tchýně a ještě jí kouká hlava..........."
-------------------------------- -------------------------------------------------- - ----------

>Potká slepej ježek slepýho tchoře.
>tchoř povídá: "ahoj kdopak jseš?"
>ježek na to: "tak si sáhni"
>tchoř šmátrá a říká: "máš bodliny, tak to budeš asi ježek, viď?"
>ježek na to: "správně, a kdo jsi ty?"
>tchoř na to: "tak si taky sáhni."
>ježek šmátrá a říká: "jseš chlupatej, smrdíš.....ty budeš asi ku*da viď?"
-------------------------------------------- -------------------------------------------------- - --

>Na pasece u lesa maj zvířátka poradu, protože se dozvěděli, že medvěd má seznam zvířat které chce sežrat. Raděj se, dohadujou, ale nemůžou na nic přijít, tak odročej poradu na druhej den.

Liška to však nevydrží a beží za medvědem.

Liška: "Ahoj medvěde, ty prej máš seznam zvířat který chceš sežrat, jo"?

Medvěd: "No, to mam no"

Liška: "A mohl by si se prosim tě podívat jestli tam sem i já"?

Medvěd: "No klidně. L-L-L-... Liška, no seš tady, bohužel"

Liška: "Prosim tě, a mohla bych se ještě rozloučit s příbuznejma"?

Medvěd: "No klidně běž"

Liška tedy běží domu, rozloučí se, pak běží zpátky k medvědovi a ten jí sežere.

>Druhej den se na pasece zase zvířátka raděj, jak mědvěda přelstít, ale zase na nic nemohou přijít i když se raděj dlouho do večera, tak opět odročej poradu na další den.

Jenže Vlk no nemůže vydržet a běží za medvědem.

Vlk: "Ahoj Medvěde, ty prej máš nějakej seznam zvířátek který chceš sežrat"?

Medvěd: "No, to mám, to mám"

Vlk: "A prosim tě, mohl by ses podívat jestli tam jsem"?

Medvěd: "No klidně, v-v-v-v-...Vlk, no seš tady bohužel".

Vlk: "A prosim tě, mohl bych se doběhnout domu rozloučit s rodinou"?

Medvěd: "No klidně, jen běž"

Tak Vlk běží domu, tam se rozloučí, poté běží zpátky k Medvědovi a ten ho sežere.

>Třetí den je na pasece u lesa úplná panika, už dvě zvířátka jsou sežraný, to určitě půjde dál. Ale ať zvířátka přemýšlej sebe víc nemůžou přijít na to, jak nad Medvědem vyzrát. A jelikož už hodina pokročila, odročej opět poradu na další den.

Zajíc to však už nemůže vydržet a běží za Medvědem.

Zajíc: "Nardar Medvěde, ty prej máš seznam zvířátek které chceš sežrat"?

Medvěd: " To je pravda, to mám"

Zajíc: " A mohl by ses prosím tě podívat, jestli tam sem i já"?

Medvěd: " No klidně, mohl, z-z-z-z-...Zajíc, no seš tu, bohužel"

Zajíc: "A Medvěde mohl bys mně z toho seznamu škrtnout"?

Medvěd: " No klidně, proč ne".