Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A teď pavoučí quiz :)

Já vím,jsem hrozný.Ale prstě musím:-) .
Co mi dělá tento pavouk a co to je za pavouka :))
[http://img232.imageshack.us/img232/6342/1pokusxa9.j pg]
Napovím Vám.Je to křižák ale ne obecný.Chci LATINSKY nazev.:-D
Kdo první!?
Díky
Změna předmětu, původně: A teď pvoučí quiz :) (carlos)

SNAKE - Fakt tě kouše? Cos mu dělal? :-D já měla za to, že pavouci na velkou oběť, která jim neposlouží za potravu neútočí, leda když se brání (že je člověk zmačkne, apod.). Ale fakt se v tom nevyznám, takový věci nezkouším, mám z těhle osminohejch potvor fobii, na pavouka nesáhnu ani přes noviny ;-), takže bych na takovýhle kousnutí mohla umřít. :-D Hrůzou samozřejmě. :x: