Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trvanlivost osmotizované vody

Sehnal jsem si dodavatele osmotizované vody pro účely především vlhčení a rosení, ale nikde jsem nenašel zmínku o tom, jak je to s kazivostí této vody. Máte někdo zkušenost, jak dlouho a jaké množství osmotizované vody vydrží (např. v kanystru), než se začne kazit? Nechci dotyčného otravovat každý týden, pokud to tedy nebude nutné :puff:

Osmózu vlastním a doteraz som si nevšimol že by sa táto voda nejako kazila (min. mesiac bez problémov v kanistri, možno aj viac, nikdy som to nesledoval). Cez osmozu neprejde 99% baktérií a tuhých častíc, takže ak neni špinavý kanister nevidím v skladovaní problém. Možno má niekto inú skúsenosť.