Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kdo daruje nebo prodá?

ahoj, hledam nekoho kdo proda nebo daruje koralovku sedlatou, zkusenosti s hady mam vic nez desetilete a po kraticke odmlce bych rad zacal znova. jsem z ostravy. honya+@seznam.cz

dekuji

jo no pomalu se chystam taky vystavet to obydlicko jen co dopisu diplomku udelam statnice tak se na to vrhnu :) uz se na to docela tesim jak se pekne odreaguju.
jasne asi problem sehnat nebude kdyztak holt burza.
jsem rad ze se dari aspon sameckovi vcera nahanel po terarku poprve chodici mysku tak jsem se docela bavil, snad tu presnost jeste vypiluje:-D