Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem had husnej

Dobry den,začínám s chovem užovky červené a mám dotaz.Teplotu v teráriu udržuju pomocí žárovky která je zaplá v termostatu.Termostat mám nastavený na 25°C a když dosáhne požadované teploty tak sepne(což je ligické).Zajímá mě jestli ji nevadi když termostat zapíná a vypíná žárovku po krátkých intervalech.Děkuji

Tak to tam děláš užovce pěknou diskotéku:)).Nehledě k tomu,že počtem zapnutí a vypnutí se snižuje životnost žárovky.Napiš jak máš velké terárium a kolika watovou žárovku.Je možné že ji můžeš mít zapnutou celodeně.Já mám terária pro užovky 70x40x40 a svítím tam 12 hodin denně.Používám 25w žárovky.