Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vitamíny

Dobrý den.mám mláďe Elaphe guttata a minulý týden jsem koupil (na doporučení ve zverimexu)vitamínový doplněk Reptile elixir-od Vitakraft.dnes mě ale kamarád přesvědčoval že není určen pro hady ale spíše pro želvy.proto bych se chtěl zeptat jestli s tímto produktem máte někdo zkušenosti(na hadech),jesli s tím nenapáchám víc škody jak užitku a pokud není vhodný,tak co by ste mi doporučili.děkuji

Já ho používám, ale spíš pro svůj dobrý pocit. Pák kapek jednou měsíčně nic nezkazí (rozhodně to nepředávkuju) a kdoví, jak byla krmená kořist (kupuju, do bytu se mi už chov hlodavců nevleze). Používám na střídačku Reptile Elixil a Reptivin, nicméně podle složení je to víceméně stejné a není tam nic, co by mohlo ublížit. Každopádně doporučené dávkování je pro zdravého hada asi zbytečně "silné", já dávám tak 1/4, spíš míň.