Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podklad

dobrý den.můžete mi někdo prosím vysvětlit co je to rašeliník:-[(druh mechu nebo.................?)asi sem zrovna chybel ve škole:-D jo a kde ho můžu sehnat?děkuji

Hledej na netu Sphagnum. Jinak, je to mech, který se dá najít v lese na trvale vlhčích místech. Mám za léta praxe chovu hadů svá místa, kam na něj chodím, a mám ho tak trvale v případě potřeby okamžitě k dispozici.A dokonce v několika druzích.Pokud budeš pohodlnější, občas ho seženeš i na burzách.