Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlékání

Chci se zeptat svlékla se mi Krajta královská a kus kůže jí zůstal na oku chci se zeptat co s tím? Včera jsem sí předložil potravu (1x myš bodlinatá ) a ona potravu odmítla tak to přimlouvám tomu oku že si nebyla jistá. Před svlekem žrala úplně v pohodě. Vím že se může stát že nemusí klidně ted 2 mesíce žrát ale chci se zeptat co s tím okem. Je stará 10 měsíců a měří něco kolem 60cm teplota přes den něco kolem 28 stupňů. Po zakalení jsem kropil pravidelně 1 za den až do svleku a stejně se ta kůže potrhala fakt nevím proč se to stalo. Předtím žrala bílé myšky tak jí zítra zkusím dát bílou myš jestli jí veme.Dík za všechny rady (hlavně co s tím okem).

muze se stat, ze si to svlikne s pristim svlekem. Potravu kvuli tomu muze odmitat, spis si ale myslim, jestli ono to nebude tim, ze byla nabidnuta bodlinatka misto obyc mysi.
Porad lepsi, nez kdyby se Ti podarilo protrhnout spektakulum. To by oku rozhodne neudelalo dobre...