Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz-krajta

Ahoj.Mam samicku a samecka krajty kralovske a zda se mi ze se k sobe nak nemaji.mam je v 1 terariu a vetsinou kdyz je samicka na pravo tak samecek se vyskituje na levo a obracene.chtel bych aby se parili vadi ze jsou spolu v terariu pred dobou pareni?diky olda

Ahoj, máš jistotu, že je to sameček a samička?:-)..ne je n sranda, my jsme měli pár krajtiček 7 let a nic, pak bohužel sameček uhynul a pro následně nervozní samičku jsme přivezli nového samečka, zas nic, až asi za 1,5 roku jsme začali pozorovat páření, jsou pořád spolu v jednom terárku a vůbec jsme nenavodili období deště nebo sucha a za pár měsíců byly na světě vejce, které se bohužel nepodařilo odchovat. I tak to všichni známí co chovají hady považujou za úspěch že se vůbec spařili. Dej jim čas, třeba se ti povede to co nám ne e, ale nám se to vrátilo jinak..koukni terarium.php , jsou tam vyfocená i ta vejce krajtiček. ahoj