Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Termostat

Ahojky, potřebovala bych poradit. Chtěla bych pořídit do terárka termostat, ale vůbec se v tom nevyznám. Chtěla jsem, abych si mohla nastavit teplotu v terárku na den a na noc.. Pomůžete mi někdo, prosím?

Myslím, že do terária to je pro většinu hadů zbytečná investice. Stačí dobrý teploměr umístěný mimo dosah hada, ale tak aby měřil požadovaná místa a zdroj tepla a světla. Vhodného kolísání teplot mezi dnem a nocí bych se nebál;-).

Carlos má pravdu, každopádně, pokud by se mělo jednat o náročné a vzácné chovance, kteří budou životně závislí na konstantních teplotách ve dne a v noci, hledal bych řešení v programovatelných termostatech sloužících k ovládání topných systémů, nejlépe s externím čidlem. Zřejmě něco bude v nabídce firem Honeywel, Vaillant či DAKON. Možná by v tomto lépe poradil specializovaný dodavatel topných systémů.
Možná taky existuje nějaké "obyčejné" řešení, které, protože to nepoužívám, neznám.