Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Útěk užovky červené

Ahojky,

mám problém....... utekla nám užovka červená. Má 54cm.... zapomněli jsme pořádně dovřít terárko...
Do dvou pokojů v baráku jsem umístila nádobky s vodou a kolem nich rozsypala mouku (podle místních rad). Ale je to již 14 dní co utekla a u vody se stopy neobjevily. Je možné, že je stále na živu a jen nejde k vodě? Jak dlouho vydrží užovka bez vody?
Kde ji mám hledat. Pokusili jsme se místnosti prohledat, ale máme velký starý barák, takže asi může být kdekoliv.... Děkuji za každou radu či nápad.

no, nechci nijak strašit, ale přítel kdysi taky špatně dovřel terárko a zdrhla nám užovka, bohužel den před naším odjezdem na hory, v té době jsme bydleli v garsonce, kterou jsme obrátili vzhůru nohama, ale užovka se nenašla :.(
po návratu z hor, jsem dala v baráku na nástěnku hlášku že jí hledáme, ale odpoledne už tam ta zpráva nebyla, takže jí asi někdo našel a nechal si jí ]:(