Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechat nebo zmrazit?

Mám dylema,mám od kamaráda samce B.Vagans který už poliká andělíčky.Mám mu dopřát těch pár hodin života nebo mu dobřát mrazák?Je mi ho celkmi líto když vidím že už má na zádech dokonce i plicní vaky:-(.díky a mir

tim spis bys ho mel zamrazit. At je aspon trochu zachovaly. To, ze ho najdes po vice hodinach od umrti muze preparaci jen zkomplikovat. Je proste stary, v prirode uz by ho davno neco sejmulo, at uz samice jeho vlastniho druhu nebo jakykoli predator. Tak mu to ulehci...