Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zara kajta

poradí jakou má mít teplotu v terárku a jak často ji mám nechat svítit prosím.holátko tam má už od čtvrtka a nic a je živé nevšímá se ho.sem tam se zavrtá do podestílky co má na dně je to drcené dřevo to mi dal k tomu.mám strach že nebude žrát.:.(

Upěnlivě prosím janinu o zlepšení metodiky nadpisů.
Přečtete si návod. (GG)

Teplota cez deň max. 32°C pod zdrojom. V noci min. 20°C, lepšie 22-24°C. Holátko je malé. Ako už písal Krokodýl, myšiu skákavku alebo potkan, škrečok, mastomyš, pieskomil v rovnakej veľkosti ako tá myšia skákavka. Mne sa osvedčil na nežravcov tesný úkryt.