Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík

Čau chci se zeptat jak dlouho můžu nechat gekončíka nočního bez péče?Zajímá mě spíš když třeba odjedu na cca týden pryč tak jestli to zvládne,ale aby se mu nic nestalo?!Hlavně kvůli tomu jídlu atd....Nebo případná ryzika když odjedu....díky za odpovědi!

ze sousedama by to bylo horší.....a v kolika letech je gekon už dospělej??Potřebuju to hlavně na velký prázdniny kdy nebudu doma,ale jinak sem doma pořád až třeba na víkendy...takže bych si ho koupil až po prázdninách aby do příštích prázdnin vyrostl...ne?!