Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem má zavřené oči..

poraďte mi prosim...moje želva nádherná má asi tři dny zavřené oči..žere normálně..maso si hledá po hmatu..snažím se jí ho dávat co nejblíž a pak potom chňapne..snaží se je otevřít ale nejde jí to..nevim jak jí s tim mám pomoct..prosiim poraďte.....

diky diky už je to jakž takž dobrý..kouká oběma už ale zatim má lehký povlak na nich ale ten pomalu mizí..dala sem jí ten combinal a je to lepší..taky dostala nové akvárium.mam ale zase jiný problém:ve vodě má nějaký bílí táhlý sliz-kousky..vylučuje to asi ale nevim proč..díky moc.ahoj