Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem drobná ranka na hřbetě korálovky sedlaté

Prosím potřebovala bych pomoc.
moje korálovka sedlatá ma na hřbetě malou ranku.Rnaka není čerstvá.Mám jít k veterináři nebo se to zahojí ,případně jak ranku léčit.Korálovku mám 2 dny, ve zverimexu nebyla ranka vidět.Děkuji za radu.
PS:korálovka je asi 30cm dlouhá jak je asi stará??

Děkuji za odpovědi.

Ahoj, na tohle se docela tezko odpovida, asi by bylo potreba znas jakeho je ta ranka puvodu. Osobne mam zkusenosti s pokousanou koralovkou - nezabezpecene terarium z ktereho utekla a dostala se k dospele samici krecka zlateho...Vypadalo to dost spatne, ale nastesti po osetreni ( desinfekce, "fialka" ) to uz bylo lepsi...Had se svlekl a po zraneni neni ani stopy:)