Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská-úkryt

Dobrý den všem chovatelům ;-)
Je to dnes týden ,co jsem si pořídil svou první krajtu královskou a potřebju poradit ,nebo spíše uklidnit:-) . Má krajtička od prvního dne stále jen leží schoulená ve svém úkrytu (květináč přesně na míru), a ne a ne se nám ukázat. Vím ,že přes den nemáme skoro šanci ,ale myslím ,že snad v noci by mohla projevit trochu zájmu . První den v noci na chvilku vylezla ,osondovala celé terárko ,napila se a to bylo od té doby vše . Nevím ,možná dělám něco špatně . Terárko velikost 90 - 45 -45 .teplota den 25-30 noc 24. vlhkost 50-60 . 12 hodin svit . rašelina , větev,miska s vodou ,úkryt, a strašně hodný chovatel ,ale asi netrpělivý :-) zkoušel jsem i myšku ,ale ta si klidně vlezla až za ni do úkrytu a ležela u ní . takže jsem ji dal pryč .

Ahoj. Moje sa chovajú zhruba rovnako. Vonku lezú málokedy, väčšinou keď sú hladné alebo potrebujú kadiť. Tvoja si zatiaľ určite nezvykla na terárko, chce to trochu času. Skúšal si vnoci pozrieť či neni vonku? S tou myškou opatrne aby hada nepohrýzla, netreba ju tam nechávať dlho bez dozoru.