Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem brachypelma smithi

ahoj, chcem si kupit brachypelmu smithi-samec, nejlepsie 8-9 svlek ale uspokojim sa aj s 6-7 zvlekom len nepoznam ziadnych sukromnych chovatelov v brne. mozete mi niekoho solidneho odporucit? dakujem, danca

V Brně jsou pravidelně teraburzy, myslím že každý měsíc.
Terminy najdeš tady: <a> burzy.html </a>
Pokud ho nepotřebuješ k páření tak rozhodně kup samici, samci se po doasažení dospělosti dožívají max 2 roky, někdy třeba jen 6 měsiců. Narozdíl od samice, která se u Brachypelmy Smithi pohybuje kolem 20 let (až 25).