Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem A.dumerili-hleny

V sobotu jsem si koupil mladého a.dumerili, zdál se v pořádku. Dnes jsem se mu koukl do tlamy a měl tam hleny, může jít jen o lehké nastydnutí nebo to může být něco vážnějšího? Jinak aktivní moc není, ale to bude spíš tím že je zakalený, ůstní dutina bych řekl že je až na ty hleny a mírně zvětšenou dýchací trubici v pořádku (žádné zarudnutí), sípat jsem ho neslyšel ani jsem si nevšiml že by měl tlamku pootevřenou, apatický není. U jiného hada jsem to nezaznamenal. Předem děkuju za odpověď.

Ahoj. Takhle nám to začlo s Marunou,jestli pamatuješ. Každopádně asi snížit vlhkost,zvýšit teplotu. Ono to lehké nastydnutí může přerůst v nepříjemnosti. Trachea byla u Máří taky zbytnělá. Pak ji šly z "nosních" direk bubliny,byla uslintaná a ty hleny nechávala i po terku. Snad se Ti ten dlouho očekávaný přírůstek rychle vzchopí.