Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ještěrkovec pruhovaná

Koupila jsem si ještěrkovce a potřebuji poradit. Za jak dlouho mi doma začně jíst. Mám ho doma 3 den a zatím nic....Nabízela jsem mu holátka, banán a jablko...mám ještě něco vyzkoušet a nebo počkat. Jěštěrkovec na mě působí velmi flegmaticky...dá se vůbec ochočit? Jak velké terarko potřebuje? Čeho se mám vyvarovat? Děkuji za rady:-)))

jo to ano ale psal ýe neví jakého ještěrkovce tak jsem nabídl tohoto když je ochočenej a výborný zdravotní stav

aha :-D já myslel že to má být zrušený až od ledna nebo ne? a docela mi to vadí pač každý zvíře co mám mi muselo přijít ČD kurýrem