Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem re:python regius

ahoj prosim o radu ..nevadi ze mam vedle teraria s regiuskou jeste jedno a vnem je Grammostola rosea??? pride mi ze se navzajem hypnotizujou:-)...had je porad u te steny kde se da rict ze na toho pavouka vidi nejlepe a samozrejme pavouk opetuje okukovani...regiuska mi uz dost dlouho nezere jestli to treba neni pachama..mozna sem rekl blbost ale uz bych rad videl sveho hada poprve smotat naky to holatko..a posledni vec nevadi ze si hada vyndavam...mazlenicko-je to nej pocit:-p:-D diky mejte se budu cekat vase reakce..

Vzájemná hypnotizace hada a sklípkana - to myšlíš vážně? V haďárně mám asi 30 hadů a okolo 600 sklípkanů všech velikostí a ani jeden z nich není zhypnotizovaný a všichni žerou jak prokopnutí, pravda regiuska mezi nimi není.... Hada si klidně občas vyndávej, to dělá asi každý chlap, mazlení jak bysmet, ale abych měl ten nej pocit, tak u toho regiusku nepotřebuju;-)