Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam dál???

Ahojky (dobrý den) chtěla bych se zeptat jestli když chci být pečovatelka můsím jít na SOŠ???Ale co když na tu školu nebudu mít???Musím bít chytrá abych se na ní dostala?????

Pro jistotu, kdyby to byl dotaz mysleny vazne :-D
Zvire muzes chovat i bez SOŠ, ale stredni vzdelani nebo IQ lehce pod 120 je snad nutnost. Ve vedlejsim dome bydli par s nizkou inteligenci. Sice maji nekolik morcat a vlcaka, ale pece jim nejde (i kdyz si mysli, ze jde). Jejich vlcak je podvyziveny a spatne s nim zachazeji. Uz jim jednoho kdysi odebrali.
Pokud chces pracovat v zoo, je vzdelani v oboru nutnosti. Teda nemusi, ale kdyz se budes hlasit o misto, vezmou cloveka, ktery takove vzdelani ma ;-)
A...jaka pecovatelka chces byt? Neni to mysleno pecovatelka, ktera se stara o lidi? :-D