Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had lovící myši

ještě se omlouvám, že vás takto zahrnuju dotazama, ale ještě bych se rád zeptal na to , jak to je s myšima...je dobré je rpavidelně kupovat? nebo je lepší spíše koupit víc a postupně je nechat se rozmnožovat?Díkec:beer:

Jen se ptej,proto tu to forum je.Záleží na tom jestli máš hadů víc a jaký máš k nakupování podmínky.Já mám hadů 15,tak si myši a potkany chovám sám.Bydlim na vesnici a nejbližší zverimex je 25 km.Když zpočítám benzín a ceny za potkany,tak neni co řešit.:))