Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s krmením úžovky

Mám páreček úžovek červených které se v Únoru úspěšně pářily ale od té doby samec NEŽERE. Nabízel jsem i menší myši ale nejeví zájem, spíš se je snaží odehnat.Takle dlouho půst neměl tak mám obavy jestli je vše v pořádku. Samice po nakladení vajec automaticky žere.

nevim jak v paru a po pareni, ale mam samecka 2roky a nedavno jsme resili podobny problem- nezral mi vec jak tri mesice.delala jsem si hlavu, ale co jsem se na to ptala par chovatelu spise se mi vysmali ze si delam starosti. jejich odpoved pokazde znela, ze az nebude zrat pul roku-pak je teprve na case to nejak resit. nevim zda ti to nejak pomuze, ale treba te to uklidni. vim ze predstava ze by nejedl tak dlouho drasa nervy, taky jsem o milacka mela strach, ale jak rikam, vsichni me ujistovali ze je to v poradku.