Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem korálovky

Včera jsem s hrůzou zjistil, že mně utekla z terárka koralovka ( Cambeli ). Po půlhodině hledání mně napadlo se podívat do květináčů kytek v teráriu. S jakou radostí jsem zjistil, že se schovává v jednom z nich. Je to normální nebo ji něco chybí? Díky za odpovědi.

loading...

Ahoj,korálovka která má 50-60cm,by mohla byt stará 2-3 roky.Tito menší hadi se dožívají určitě 15 let.
Pohlaví se dá poznat podle délky ocásku.Včera to Krokodýl Adamovi ukazoval.Na titulní straně o pár řádků níž.
Jinak rosit 1x denně u korálovek stačí.V těchto horkých dnech můžeš v případě přehřátí terária,vypnout žárovku.:-)