Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Něco pro pavoukáře - povídka

Tak jsem od Jiřího Kulhánka přečetl povídku "Svůj život" . Je to o pavoukáři kterého jeho koníček tak trochu přemohl. Pro zájemce jsem to dal ke stahnutí na E-disk.
Jen upozorňuju že Kulhánek, ač velmi dobrý spisovatel, se v této povídce více než netrefil do života pavouků. :-D

www.edisk.cz/stahni/08649/Kulhanek_jiri-Svuj_zivor.txt_28.74KB.html

Kulhanek je náš nejlepší scifi spisovatel o tom žádná :D Tuhle povídku sem čet před nějakym tim tejdnem ... sice po odborny strance hovadina, ale duševní pochody zapálenýho chovatele vystihnul naprosto přesně :-D

jo a kdyby někdo měl,shanim v elektronicky podobě povídku "Zámek naděje" (posledni co mi od něho chibí :(