Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vnitřní vybavení terária

Ahoj, rád bych se zeptal jakým způsobem se upevňují jednotlivé věci v tom teráriu...když sem se byl dívat na terária ve zverimexu, tak to sou kvádry bez jakýchkoliv otvorů (teda když nepočítám ten hlavní vstup) a dost mi nebylo jasné jak se tam třeba zářivka nebo ten termostat má upevnit...jestli se tam musí nějáké otvory dodělat, nebo se na to kupují nějáké speciální uchytky nebo už tady ty zářivky mají na sobě nějákej nesmysl, kterým se to dá udělat...děkuji, GL&HF a slávu teraristům:-D
Změna kategorie, původně: Hadi (GG)

Záleží co a kam chceš upevňovat. Na něco lze použít oboustranou lepící pásku, na něco je lepší vyvrtaný otvor (většinou průchod na kabel). Pokud není z "výroby" a chceš ho vrtat do již hotového terária svěř tento úkon sklenáři. Také se dá průchod kabelu, případně zavěšení světla realizovat pomocí větrací mřížky. Vždy záleží na konkrétní konstrukci terária. Doporučuji nechat si dělat terária na míru a se všemi vyfikundacemi už rovnou, než spoléhat na to, co vyrobí sklenář na kšeft, aniž by měl potuchy, co všechno je potřeba a pak to pracně řešit. Třeba silikonové dorazy šoupacích skel. Neocenitelná to věc.

GL&HF

tomu nerozumím... :puff: