Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvuky - had

Dobrý den, dočetl jsem se, že hadi neslyší - pouze vnímají vibrace ze země a tak bych se chtěl zeptat, jestli nebude hadovi vadit, když bude třeba v místnosti, kde mám DVD a běžně si tam pouštím filmy a hudbu apod...zkrátka jestli ho nebude obtěžovat tak hlasitost...nebo je lepší mít hada v jiné místnosti? děkuji

určitě nebude nadšený,když mu pustíš na plné pecky basové tuc tuc. Zvuk je vlnění o nějaké frekvenci a to vlnění se může přenášet na jiné předměty (rezonance) a v tom případě bude had vibrace cítit silně. Máme taky hady v místnosti s dvd,ale naštěstí nepotřebujeme nic pouštět extra hlasitě, jako slýchávám někdy z otevřených oken. :-)