Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jungle boa

Zdravim. Chcem sa spytat ako je to z dedicnostou ked sa sparia normal x jungle popripade jungle x salmon. Ake percento mladat bude mat tuto atraktivnu krezbu?

Švédska línia JUNGLE sa dedí hneď na polovicu mladých a vytvára super formu. Je to kresbová a farebná mutácia, majú pastelový základ. Problém je s určením všetkých Jungle mláďat, keďže mutácia je veľmi variabilná a vyskytujú sa aj menej aberantní jednici. Dokonca je známych veľa prípadov, kde zvieratá ktoré sa od normála nelíšili (po aspoň jednom rodičovi Jungle) mali v potomstve polovicu Junglov alebo v spojení s aberantnejším Junglom splodili Superjunglov. Preto sa veľmi často objavujú posible Jungle za nižšiu cenu ako Jungle.
S párenia salmon x jungle dostaneš salmonjungle, jungle, salmon a normal v teoreticky rovnakom zastúpení.