Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leopard

Ahojky :)) ,

je prosím má představa správná, pokud si myslím, že:

Leopard je "čistokrevný" b.c.i. Mexiko Sonora? Měl by jste prosím někdo nějaké postřehy, připomínky, které se tohoto týkají? I co se týče náročnosti chovu ... ::)

Na: www.achims-boa-seite.de.vu ... v nabídce (Abzugeben), je nabízen "Leopardboas 66 % Hets" - uvažuji totiž, že bych si 2,2 "pořídila".

Děkuji všem za poznámky.

Leopardy sa vyskytli v odchovoch od B.c.i. Mexiko Sonora v chove H.J. Winnera v nemecku - www.hjwinner.com. Niektorí chovatelia ich množia medzi Sonorami a ostávajú čisté. Ako ale býva zvykom je dosť chovateľov čo ich krížia aj s mixami (asi kôli viac mladým?) alebo ich pripárujú s inými mutáciami.
Z tej stránky som sa nedozvedel z akých rodičov majú ten vrh - Leopardboas 66% hets je pre mňa trocha nezrozumiteľné (66% het leopard by sa mi páčilo viac, ak to teda tak je)

boas_mexico.htm