Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Staré linoleum????

Kolega jmenovec se dnes ptal na použití Sympatexu coby podložky do terárka
a já bych se chtěl zeptat jak to vidíte s použitím starého čistého linolea.
Mně se také jakékoli substráty neosvědčily a lignocel mi nesmí do domu.
Uhynula mi po něm gravidní regiuska když ho sežrala i s myší....
Tak dík za názory.J.

Linolenum jsem několik let s úspěchem používal pod gutatou. Ovšem jak bylo staré to nevím. Prostě kousek pěkného čistého a nepoužitého lina.
Pak jsem udělal jiné terárko, ze skřínky, kde jsem použil staré obkladačky na podlahu a kousek jsem s nima oblepil i zdijeden pásek). Po vyspárování ideální podklad pro úklid.