Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kálení hroznýše

zdravim,
mame skoro metrovou samicku hroznyse kralovskeho, davame ji cca jednou za 7-10 dni mensiho potkana a malo kadi.. mame ji cca 7 mesicu a za tu dobu kadila trikrat a ted uz ma v sobe 4 potkany a furt nic.. koupu ji ve vlazne vode, vyndavam si ji pravidelne ven a nechavam ji lezt, takze pohybu si myslim ma dost. vodu take vymenuji a tak nevim v cem je problem. kazdou chvili chodim k terarku jestli uz nekadi a furt nic mam o ni strach, kdyz uz se ale vykadi tak je to celkem hromada takze si nemyslim ze by vsechno stravila. napadlo me jestli to nemuze byt vlhkosti a jestli ji nemam casteji rosit.nebo nedostatek nejakych vitaminku? co myslite? diky moc za radu

Není třeba v tom hledat žádnou vědu, pokud se nejedná o průjem nebo naopak extrémně tuhý trus. Delší interval mezi kálením bych u klinicky zdravého hada považoval za výhodu, přece sis nepořizovala hada, aby jsi jej pozorovala jen při kálení. Přiznám se, že mě by to taky moc nešlo, kdyby na mě někdo pořád civěl;-)