Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snižování teploty...?

Zdravím vás vespolek.Dovolte mně zase jeden dotaz.Jak to vidíte s napodobováním zimního období a snižování teplot u hroznýšů?
Ale konkrétně u mláďat?
Má se s tímto 2 - 3 měsíčním snižování teplot na těch cca 25 stupňů
začít už u mláďat nebo čekat až povyrostou?
I když v přírodě se zoma neptá kdo je mladý a kdo starý,žejo???
Díky vám všem.J.

Je to na každom chovateľovi ako sa o svoje zvieratá stará. Každopádne v prírode takéto chladnejšie obdobia nastávajú. Ja to riešim tak, že vypnem výhrevný kábel (resp. pomaly znižujem teploty cez termostat až nakoniec ten kábel vypnem) a nechám iba žiarovku, ktorá vyhreje cez deň 28°C a v noci ostáva izbová cca 20°C.