Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mam problem!!!

dobrý den!!Mám dvapískomili,které mám spolu v jedné kleci...Dnes moje samička porodila jedno mládě,ale bylo už mrtvé.Myslíte že se jí narodí ještě další za pár dní??Vždyt není přece normální,aby se jí narodilo jen jedno mládě ne??samečka jsem z klece už oddělala.Prosím,poradte mi co nejdřív.Předem děkuji za odpověd.

to se asi už nestane. Samičky pískomilů rodí všechny mladé najednou. Je možné že jich bylo více a stihla je sežrat dřív, než sis toho všimla. Samec jí určitě nevadil. Pískomilové jsou společenská zvířátka a osamocená trpí. Příště jí nech před porodem ve větším klidu. Nevytahuj jí, nečisti terárium, jen krm. Já jim před porodem a po porodu dávám kočičí granule. Někdy je sežeru, jindy ne. Mnoho štěstí s chovem
Marcela