Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cestovani s kreckem

Dobry den, ziju ve Francii a na podzim se chystam domu, pojedu autem, je to asi 14 hod. cesty. Bojim se co to udela s mym kreckem, je hodne aktivni, kazdy otres s akvarkem ho vyrusi. Navic po dvou tydnech cesta zpet... Nemuze mu to uskodit? Dekuji

Mám křečka, který cestuje skoro každý týden, ne dlouhé vzdálenosti, ale cestuje :))
akvárium není moc dobré, lepší je klec, ale pokud bys měla krabičku, jen o trochu větší, než je křeček veliký, tak je to pro něho asi nejlepší varianta, dej mu tam kousek jablka, zažene žízeň i hlad...