Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P.reticulatus dwarf

Myslíte že bych vás mohl poprosit o fota vašich dwarfů reticulatek?
A do jaké velikosti tyto popvůrky dorostou?
A co jejich cena?
Děkuji vám.J.

Někde jsem viděl Python reticulatus jampea za nějakejch 9000,- peněz. Myslim farma python, ale nejsem si jist. Tyhle mřížky by neměli přerůst přes 3,5 metru, ale ty rozměry se dost různí a pevnou velikost ti asi nikdo nezaručí....závisí to na spoustě faktorů.
Osobně zastávam názor, že pokud mřížka, tak by to měl být megahad jak se sluší.....Bože jak já bych jí chtěl (je další na seznamu, pak python sebae a pak budu teprv spokojen ;-)), ale místa se nedostává.....možná se ale jednou v budoucnu zadaří :))